Wedstrijdkalender 2020


Datum      Wedstrijd

01-02-20 SX round 1 Shepparton KNWU

02-02-20 SX round 2 Shepparton KNWU

08-02-20 SX round 3 Bathurst KNWU

09-02-20 SX round 4 Bathurst KNWU

22-03-20 NK Clubs Baarn KNWU

28-03-20 Uec Ronde 1 Verona UEC

29-03-20 Uec Ronde 2 Verona UEC

29-03-20 Regio wedstrijd 1a Tiel NFF

29-03-20 Topcompetitie 1 Kampen KNWU

04-04-20 3 Nations Cup Ahnatal KNWU

05-04-20 3 Nations Cup Ahnatal KNWU

05-04-20 Regio wedstrijd 2a Oss NFF

11-04-20 Gronings Kampioenschap Zevenhuizen NFF

11-04-20 UEC Ronde 3 & 4 Zolder UEC

12-04-20 UEC Ronde 3 & 4 Zolder UEC

13-04-20 UEC Ronde 3 & 4 Zolder UEC

18-04-20 SX round 5 Manchester KNWU

19-04-20 SX round 6 Manchester KNWU

18-04-20 Overijssels Kampioenschap Nijverdal NFF

19-04-20 BZC 1 Landgraaf KNWU

25-04-20 UEC Ronde 5 Papendal UEC

26-04-20 UEC Ronde 6 Papendal UEC

26-04-20 Regio wedstrijd 3a Ammerzoden NFF

01-05-20 Talentencup Papendal KNWU

02-05-20 SX round 7 Papendal KNWU

03-05-20 SX round 8 Papendal KNWU

09-05-20 UEC Ronde 7 Sarrians KNWU

10-05-20 UEC Ronde 8 Sarrians KNWU

09-05-20 Gelders Kampioenschap Kootwijkerbroek NFF

10-05-20 BZC 2 Schijndel KNWU

17-05-20 Topcompetitie 2 Assen KNWU

17-05-20 Regio wedstrijd 4a Berlicum NFF

23-05-20 Brabants Kampioenschap Oss NFF

24-05-20 BZC 3 Oss KNWU

26-5-20 tot en met 31-5-20 WK BMX Houston

30-05-20 Paatsings wedstrijd Assen NFF

01-06-20 NK NFF (minimaal 5 PK's) Assen NFF

07-06-20 Topcompetitie 3 Tiel KNWU

13-06-20 NCK Tiel NFF

14-06-20 BZC 4 Nuland KNWU

20-06-20 UEC Ronde 9 Rade UEC

21-06-20 UEC Ronde 10 Rade UEC

21-06-20 Topcompetitie 4 Barendrecht KNWU

28-06-20 BZC 5 Valkenswaard KNWU

28-06-20 Regio wedstrijd 5a Geldermalsen NFF

04-07-20 NK BMX Time Trail Klazinaveen KNWU

05-07-20 NK BMX Klazinaveen KNWU

10-07-20 EK BMX Dessel KNWU

11-07-20 EK BMX Dessel KNWU

12-07-20 EK BMX Dessel KNWU

12-07-20 Regio wedstrijd 6a Schijndel NFF

30-07-2020 en 31-7-20 Olympische Spelen BMX

30-08-20 Regio wedstrijd 1b Nuland NFF

05-09-20 3 Nations Cup Erp KNWU

06-09-20 3 Nations Cup Erp KNWU

06-09-20 Regio wedstrijd 2b Ammerzoden NFF

12-09-20 Drents Kampioenschap Schoonebeek NFF

13-09-20 Topcompetitie 5 Uithoorn KNWU

20-09-20 BZC 6 Volkel KNWU

20-09-20 Regio wedstrijd 3b Tiel NFF

26-09-20 Betuws Kampioenschap Geldermalsen NFF

26-09-20 3 Nations Cup Zolder KNWU

27-09-20 3 Nations Cup Zolder KNWU

04-10-20 Topcompetitie 6 Venlo KNWU

04-10-20 Regio wedstrijd 4b Berlicum NFF

10-10-20 Sallands Kampioenschap Ommen NFF

11-10-20 BZC 7 Geldermalsen KNWU

18-10-20 BZC 8 Veldhoven KNWU

18-10-20 Regio wedstrijd 5b Barendrecht NFF

24-10-20 Achterhoeks Kampioenschap Doetinchem NFF

01-11-20 Regio wedstrijd 6b Wychen NFF